speeddating - greitos pažintys

Daugiau apie PAŽINČIŲ RENGINIUS bei INDIVIDUALIĄ POROS PAIEŠKĄ kviečiame naršyti www.pazinciuakademija.lt

Pasimatymai

Vilniuje | Kaune | Klaipėdoje | Panevėžyje


Speed dating’as
(liet. “Greitasis pasimatymas”) — pažinčių renginys,
skirtas per trumpą laiką sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių ar surasti savo antrąją pusę. Visi čia susirenka bendru tikslu - susipažinti

Kaip viskas vyksta?
Šiame žaismingo formato renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito dalyvio. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas po renginio suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

Jei įsigijai bilietą BILIETAI.lt kasoje ar turi DOVANŲ KUPONĄ - būtinai susisiek su mumis, kad užregistruotume į Tavo pasirinktą renginį.
Jei Tau nepavyko įsigyti bilieto, o Tu labai nori dalyvauti renginyje, susisiek su mumis, ką nors sugalvosime! :)

Nori sužinoti apie konkretų renginį daugiau? Spausk "Naujienų" skiltį

Kaunas

PasimatymasDataVietaMiestasAmžiaus grupė
Tradicinės pažintys/ VALENTINO dienos pasimatymas!2024-02-14, (Tr.) 20 val."Balta Galerija" (jauki, kūrybiška, romantiška atmosfera)Kaunas22-28 m.
Tradicinės pažintys/ VALENTINO dienos pasimatymas!2024-02-14, (Tr.) 18:30 val."Balta Galerija" (jauki, kūrybiška, romantiška atmosfera)Kaunas27-35 m.
Tradicinės pažintys2024-03-07, (Kv) 20 val."Balta Galerija" (jauki, kūrybiška, romantiška atmosfera)Kaunas35-45 m.
Tradicinės pažintys2024-03-07, (Kv.) 18:30 val."Balta Galerija" (jauki, kūrybiška, romantiška atmosfera)Kaunas45+
KONTAKTŲ renginys (žr. naujienose)Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Kaunasbe apribojimų!
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Kaunasnuo 55 m.
SĄMONINGI pasimatymai/ išankstinė registracijaBesidomintiems sąmoningumu, dvasingumu, meditacija, joga, sveika gyvensena ar panašiomis sritimis. ~3 val. programoje: meditacija/ ryšio kūrimo praktikos/ bendravimas poromis su VISAIS asm. Renginys planuojamas pavasarį.Kaunasbe apribojimų!
Patyriminis vakaras moterims/ Išankstinė registracijaMoterų tarpusavio ryšys - ypatingas. Šis renginys - saugi erdvė moterų pašnekesiams, draugės ar naudingo kontakto bendradarbiavimui paieškoms. Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Kaunas
TIK VYRAMS-vyrų bendrystėjeSakoma, kad tikra draugystė - tik tarp vyrų. Ar sutinkate? Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Kaunasbe apribojimų!

Vilnius

PasimatymasDataVietaMiestasAmžiaus grupė
Tradicinės pažintys2024-01-27, (Št.) 17 val.Studija In Mind/ Renginio metu vaišinsime arbata/kava (self-servise)Vilnius35-45 m.
Tradicinės pažintys2024-02-10, (Št.) 16:30 val.Studija In Mind/ Renginio metu vaišinsime arbata/kava (self-servise)Vilnius27-35 m.
Tradicinės pažintys2024-02-10, (Št) 18 val.Studija In Mind/ Renginio metu vaišinsime arbata/kava (self-servise)Vilnius22-28 m.
Tradicinės pažintys2024-03-02, (Št) 18 val.Studija In Mind/ Renginio metu vaišinsime arbata/kava (self-servise)Vilnius45+
Tradicinės pažintys2024-03-02, (Št.) 16:30 val.Studija In Mind/ Renginio metu vaišinsime arbata/kava (self-servise)Vilnius35-45 m.
Tradicinės pažintysNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Vilniusnuo 55 m.
KONTAKTŲ renginys (žr.naujienose)Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Vilniusbe apribojimų!
SĄMONINGI pasimatymai/ išankstinė registracijaBesidomintiems sąmoningumu, dvasingumu, meditacija, joga, sveika gyvensena ar panašiomis sritimis. ~3 val. programoje: meditacija/ ryšio kūrimo praktikos/ bendravimas poromis su VISAIS asm. Renginys planuojamas pavasarį.Vilniusbe apribojimų!
Patyriminis vakaras moterims/ Išankstinė registracijaMoterų tarpusavio ryšys - ypatingas. Šis renginys - saugi erdvė moterų pašnekesiams, draugės ar naudingo kontakto bendradarbiavimui paieškoms. Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Vilniusbe apribojimų!
TIK VYRAMS-vyrų bendrystėjeSakoma, kad tikra draugystė - tik tarp vyrų. Ar sutinkate? Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Vilniusbe apribojimų!

Klaipėda

PasimatymasDataVietaMiestasAmžiaus grupė
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Klaipėda20-27 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Klaipėda27-35 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Klaipėda35-45 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Klaipėda45 m.+
KONTAKTŲ renginys (žr.naujienose)Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Klaipėdabe apribojimų!

Panevėžys

PasimatymasDataVietaMiestasAmžiaus grupė
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Panevėžys20 - 27 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Panevėžys27 - 35 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Panevėžys35 - 45 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Panevėžys45 m.+
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Panevėžysnuo 55 m.
KONTAKTŲ renginys (žr.naujienose)Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei.Panevėžysbe apribojimų!