speeddating - greitos pažintys

Daugiau apie PAŽINČIŲ RENGINIUS bei INDIVIDUALIĄ POROS PAIEŠKĄ kviečiame naršyti www.pazinciuakademija.lt

Naujienos


        

         

         

Mums labai reikalinga Jūsų parama. Kviečiame tapti "Speeddating" RĖMĖJAIS. AČIŪ!
http://www.patreon.com/speeddating

   INDIVIDUALI POROS PAIEŠKA

Pristatome ilgai brandintą projektą: PAŽINČIŲ AKADEMIJA!
Pagrindinė idėja: individuali poros paieška, skirta asmenims, tikslingai ieškantiems partnerio (-ės).
Be viso to, visų mūsų laukia įdomios veiklos: "Geros nuotaikos klubo" kūrimas, išvykos, renginiai ir seminarai bendravimo bei pažinimo temomis.

Labai lauksime Jūsų "Geros nuotaikos klube". Užsukite į www.pazinciuakademija.lt

 Nauja Speeddating kategorija - SĄMONINGOS PAŽINTYS
Kokią reikšmę tavo gyvenime turi sąmoningumas? Laisvė? Ramybė? Ar trokšti nuoširdumo, atviro bendravimo, laisvo dalinimosi, jautrumo?

Šio renginio tikslas - suvienyti bendruomenę ir leisti skleistis ryšiams sąmoningumo erdvėje. Siekiame suburti panašiai mąstančius ir panašias vertybes puoselėjančius žmones. Kviečiame tuos, kurie domisi sąmoningumu, dvasingumu, meditacija, joga, sveika gyvensena ar kitomis panašiomis sritimis.
Šis pažinčių renginys taip pat skirsis ir tuo, kad jį pradėsime su įvedimu - grupine meditacija, sugrįžimo į save praktika ar kita grupine veikla, o bendravimas vyks dar gilesniame lygmenyje.
Sudomino? Jeigu jauti, kad norėtum sudalyvauti - užsiregistruok ir mes su Tavimi susisieksime susidarius grupei. Daugiau informacijos netrukus.

 

 

Renginys moterims: MOTERŲ PAŠNEKESIAI
Moterų tarpusavio ryšys - ypatingas. Kaip gera kartu jaustis moteriškomis, dalintis, būti seserystėje, bendrystėje, padėti viena kitai atsiskleisti, būti savimi. Šis pažinčių renginys - saugi erdvė moterų pašnekesiams, draugės ar naudingo kontakto bendradarbiavimui paieškoms.

Pastebėjome, kad dažnai organizuojant pažinčių renginius, kurių tikslas yra susirasti antrąją pusę ir bendraujant poromis - vaikinui su mergina, dažnai tarpusavyje susipažįsta ir ryšius tarpusavyje užmezga ir vaikinai arba merginos. O ir ne vienas turbūt sutiktume, jog geriausi pokalbiai vyksta tarp moterų arba tarp vyrų.

Kartais norisi tiesiog moteriškai ir laisvai pasišnekučiuoti, nevaržant savęs dėl išvaizdos, emocijų, žodžių. Šis pažinčių renginys - saugi erdvė moteriškiems pašnekesiams prie kavos, draugės ar net kolegės bendradarbiavimui paieškoms. Skatinsime paatvirauti moteriškoje kompanijoje tik mums, moterims, aktualiomis temomis, susirasti bendraminčių, šiltai kartu pabūti jaukioje aplinkoje.Renginys VYRAMS: vyrų bendrystėje

Sakoma, kad tikra draugystė - tik tarp vyrų. Ar sutinkate? Juk būtent vyrų draugų kompanijoje leidžiame sau jaustis ir būti taip, kaip iš tikrųjų norime, stipriname vienas kitą, drąsiname. O esant palaikančiam bendraminčių ratui lengviau išsikeliame tikslus ir juos pasiekiame, puoselėjame vyrišką energiją, išsigryniname vertybes, keliamės savivertę ir įgyjame pasitikėjimą savimi.

Šis renginys - vyrų tarpusavio pašnekesiams skirta erdvė.

 

 

SVEIKOS PAŽINTYS GAMTOJE (Healthy dating)

Griebiam pledukus, gaiviuosius gėrimus ir susitikime Kauno Santakos parke nuostabioms pažintims! Šio renginio metu ne tik bendrausime, bet ir žaisime, juokausime ir kartu kursime nuotaikingą bei patogią atmosferą. Bendromis veiklomis ir laisvu neįpareigojančiu vakaru skatinsime rasti kuo daugiau jums naudingų įvairiapusių kontaktų.
„Sveikos pažintys gamtoje“ – tai ryšių kūrimas sveikiau gyvenantiems, natūralūs pasimatymai pievoje su atvirais pokalbiais bei maloniais savęs ir kitų pažinimo žaidimais.

Renginys susideda iš 2 dalių: smagaus pažintinio žaidimo bei įdomių pokalbių, individualiai su kiekvienu asmenimi bendraujant po 5 min. Po renginio visi būsite tarpusavyje pažįstami, o esant abipusiam susidomėjimui, gausite vieni kitų kontaktus.

Renginio trukmė 1,5-2 val.

 

 

KONTAKTŲ renginys
Šio vakaro tikslas – naudingų kontaktų užmezgimas bei galimybė susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių! Kontaktų renginyje bendrausite, dalinsitės idėjomis ar patarimais, verslo patirtimi, perduosite vieni kitiems naudingą informaciją, užmegsite svarbius ryšius. Tačiau neatmetame galimybės, kad šiame renginyje taip pat galite sutikti sau artimą žmogų. Šiame renginyje amžiaus grupės NĖRA, tad sutiksite įvairaus amžiaus žmonių!

Kadangi šiuose renginiuose renkasi labai įvairūs žmonės tiek amžiumi, profesija ar hobiu, kalbantis su kiekvienu galima atrasti kažką reikalingo sau arba pasiūlyti ką nors prasmingo kitam asmeniui.
Galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, rasti naujų klientų ar darbuotojų? Užsiimate mėgstama veikla, hobiu ar vykdote projektą ir ieškote kolegų, bendaminčių? O gal pasijutote vienišas ir tiesiog norite su kuo nors pabendrauti, pabūti? Sudalyvaukite „Kontaktų renginyje“ - kiekvienas renginys ypatingas, pilnas spalvingų emocijų.

Renginio eiga: renginyje dalyvauja iki 15-20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas.
Bendraujama poromis, kiekvienam asmeniui turint ~4 minutes savo prisistatymui ar bendravimo temai išvystyti. Pagrindinis principas yra tas, kad VISI žmonės, esantys renginyje, tarpusavyje bendraus.
Renginio trukmė: 1,5 - 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

 

PASIMATYMAS ŠOKYJE - SPEEDDANCE
Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau sutikite - dažnai geriausiai sutaria tie, kurie turi kuo daugiau panašumų ir bendrų pomėgių. O beje, kaip geriau pažinsime vienas kitą, nei iš tikrųjų susiliečiant, pajuntant, kaip judate poroje, sužinant, ar jūs "tekate" kartu - kaip upė. Šokis ne tik atpalaiduoja, atlaisvina susikaupusias įtampos energijas, jis taip pat pradžiugina, įveda į partnerio ir savęs klausymosi būseną.

 

Pažinčių renginių organizatoriai ir Šokių akademija siūlo smagią naujieną - pasimatymą šokyje, kurio metu partnerį pažinsite dar artimiau! Pirmoje renginio dalyje Jūs bendrausite įprastai, po 4 minutes. Antrojoje dalyje turėsite galimybę pažinti vienas kitą artimiau - kartu besimokant paprastų šokio žingsnelių, judesyje, besikeičiant poromis. Šokio pamoką veda profesionalus šokių mokytojas.
DOVANA: renginio metu net 2 laimingieji laimės pamokas dviems su profesionalia mokytoja!
Renginio trukmė: 2 val./2 dalys: pažintys + šokių pamoka
 

 

 

SILENT DATE (Tylusis + įprastas) – pasimatymai be žodžių.
Argi ne įdomiau pažvelgti į žmogų be žodžių, patyrinėti, kaip jums pavyksta BŪTI tyloje kartu?
Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengė pirmuosius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti.


Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, mat nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam pasakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.
Pažinčių renginių Lietuvoje "Speedddating" organizatoriai patobulino "Tylųjį pasimatymą": pirmajame pažinčių rate dalyviai mėgausis vienas kito pažinimu tyloje arba kūno, gestų, šypsenos kalba ir bendraus po 2 minutes, o antrajame rate - 2 minutes bendraus įprastai.
Jei norite per pirmąjį pasimatymą pažinti žmogų iš jo buvimo, esybės - rekomenduojame išbandyti SILENT DATE - tylųjį pasimatymą. Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą dvigubai geriau. Gyvenimas per trumpas rutinai, išnaudokite visas galimybes!

 

 

"Speed Dating" rekomenduoja: PASIMATYMO TAISYKLĖS:
Vėl grįžote iš nepasisekusio pasimatymo? Niekas nesakė, kad eiti į pasimatymus ir rasti tinkamą partnerį lengva. Pirmi pasimatymai dažnai būna visai ne tokie, kokių norėtume, juos lydi netikėtumai. Antri pasimatymai dažniausiai jau geresni ir jei būna trečias, vadinasi, santykiai nenutrūks. Pirmiems pasimatymams rekomenduojame tinkamai pasiruošti ir susipažinti su svarbiausiomis pasimatymų taisyklėmis.

 

APIE MUS RAŠO

www.15min.lt 2022 10 09

www.delfi.lt 2022 10 08

LNK "Labas vakaras, Lietuva", 2021 09 30

kaunieciams.lt "Kauniečiai dalyvavo greituosiuose pasimatymuose. Kaip jiems sekėsi šįkart?"

kaunieciams.lt "Vieniši kauniečiai turės progą susirasti antrąją pusę"2020 01 30

kaunodiena.lt "Startavę Kaune Geitieji pasimatymai čia paminėjo savo dešimtmetį"

"Lietuvos ryto TV" šventinis žinių reportažas

Svetainė "Klaipeda.diena.lt", "Pažinčių renginiai jau ir Klaipėdoje", 2014 09 13

Svetainė vlmedicina.lt: "Greitieji pasimatymai: smagi pramoga ar bėgimas nuo savęs?"

Svetainė Delfi.lt

Radijo stotis "Geras FM" interviu apie "Speed Dating", 2010 kovas.

  


Tiems, kurie sutiko savo antrąją pusę Speeddating renginių metu, dovanojame:
50 proc. nuolaidą vestuvių organizvimo paslaugoms!
Jūsų šventę organizuos profesionali renginių organizavimo įmonė "XXI a. Renginiai"