speeddating - greitos pažintys

Daugiau apie PAŽINČIŲ RENGINIUS bei INDIVIDUALIĄ POROS PAIEŠKĄ kviečiame naršyti www.pazinciuakademija.lt

Naujienos


        

         

         

Mums labai reikalinga Jūsų parama. Kviečiame tapti "Speeddating" RĖMĖJAIS. AČIŪ!
http://www.patreon.com/speeddating

   INDIVIDUALI POROS PAIEŠKA

Individuali poros paieška skirta asmenims, tikslingai ieškantiems partnerio (-ės). Įsigiję narystę PAŽINČIŲ AKADEMIJOJE, turėsite asmeninį 1,5-2 val. pokalbį su vadove, kurio metu (susi)pažinsime artimiau, išsiaiškinsime kokio partnerio (-ės) ieškote. Pagal turimą informaciją paruošime jūsų Asmenybės Portretą ir kibsime į darbus Jūsų antrosios pusės paieškai.
Be viso to, visų mūsų laukia įdomios veiklos: "Geros nuotaikos klubo" kūrimas, išvykos, renginiai ir seminarai bendravimo bei pažinimo temomis.

Užsukite į www.pazinciuakademija.lt

 


Nauja Speeddating kategorija - SĄMONINGI PASIMATYMAI
Kokią reikšmę tavo gyvenime turi sąmoningumas? Laisvė? Ramybė? Ar trokšti nuoširdumo, atviro bendravimo, laisvo dalinimosi, jautrumo?
Šio renginio tikslas - suvienyti bendruomenę ir leisti skleistis ryšiams sąmoningumo erdvėje. Siekiame suburti panašiai mąstančius ir panašias vertybes puoselėjančius žmones. Kviečiame tuos, kuriems svarbu atvirumas, nuoširdumas ar kūryba. Tuos, kurie domisi sąmoningumu, dvasingumu, meditacija, joga ar paprasčiausiai - sveika gyvensena!
Šis renginys sudarytas iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje dalyvių laukia patyriminės ryšio kūrimo dirbtuvės, grupinė meditacija, sugrįžimo į save / judesio praktikos. Antrojoje dalyje bendraujama Speed Dating principu su visais renginio dalyviais. Praktikos įveda į savęs ir kito klausymąsi, tad
bendravimas vyksta dar gilesniame lygmenyje.

AMŽIAUS GRUPĖ - tokios nėra. Kviečiame VISUS, vyrus bei moteris, kurie nori pažinti, atrasti bendraminčių, draugų ar sielos žmogų. Visai nesvarbu, ar tau 25 ar 55, tikime, kad sielų draugystei amžius ribų neturi! Esame sutikę moterį, kuri labai gražiai pasakė - I’m 42 years young!
Renginį ir praktikas ves Vakarė Baltauskaitė - aktorė, išraiškos per judesį ir laisvą šokį, meditacijos ir ryšio dirbtuvių vedlė, tantros, ajurvedos ir reiki praktikė, nusprendusi dalintis žiniomis šiose srityse.

Šis renginys neįpareigojantis - jums nereikia nieko pasiruošti, jei tik nenorite. Nebūtina bendrauti apie tai, kas jums neįdomu - renkatės sau ir savo pašnekovui rūpimą temą - laisvai. Visai nebūtina sukurti gilaus ryšio su kiekvienu dalyviu - užteks kelių minučių ir pajusite, ar šis žmogus jums, ar ne.
Taip pat, tai nėra serija renginių, į kuriuos visus turite ateiti. Tai paprasčiausiai vienas vakaras. O kiekvieną vakarą susirenka vis skirtingi žmonės bei vedamos skirtingos praktikos, todėl apsilankę dar kartą sutiksite vis skirtingas gražias sielas ir turėsite vis kitą spalvingą patirtį.

Kas jūsų laukia?

Specialiai parinkti užsiėmimai, pritaikyti giliam savęs ir kito pažinimui. Vakaro metu kuriame tarpusavio bendrystę, pasitikėjimą ir saugią erdvę pažeidžiamumui bei augimui

Grupinė meditacija / laisvo judesio praktikos, susijungimui su savimi ir grupe, kad į ryšį galėtume įeiti atsipalaidavę, autentiški
Speed Dating bendravimas su kiekvienu dalyviu
Ryšio kūrimo dirbtuvės, dar gilesnio ryšio su dalyviais užmezgimas
Renginiui pasibaigus dalyviai, pažymėję vieni kitiems “Taip”, el. paštu gaus vienas kito kontaktus ateities draugystėms vystyti
Pasidalinimo ratas
Jauki privati studija TIK MUMS

Kiekvieną renginį jūsų laukia vis kitokios praktikos.
Jauki studija TIK MUMS! Parinkome specialią erdvę, kurioje būsime be pašalinių žmonių, todėl bendravimas vyks saugiai ir tik tarp mūsų.
Plačiau apie renginį skaitykite paspaudę nuorodas:
renginys KAUNE

renginys VILNIUJEPatyriminis vakaras moterims
Moters švelnumas, gebėjimas jausti giliai, gebėjimas emocijas paversti kūriniu - mums tai taip pažįstama. Moters draugystė - tai ko taip norime, bet ne visada turime...
Norime sukurti erdvę ir galimybes moterims, ieškančioms draugės ar draugysčių, sutikti viena kita, susipažinti bei pažinti.
Ne paslaptis, kad vis dar gyjame nuo žaizdų, paliktų moteriškos konkurencijos dienų, tačiau pastarieji metai ir moterų susibūrimai parodė, kad moterų draugystė ne tik įmanoma, bet ir labai graži, apdovanojanti ir… REIKALINGA KIEKVIENAI.
Laukiame tavęs - autentiškos, ypatingos, švelnios, galingos, visų stichijų, šiuolaikės moters. Tavęs - kūrėjos, verslininkės, mamos, studentės, keliautojos, besimėgaujančios gyvenimu!


KAS TAVĘS LAUKIA?

Specialiai parinktos praktikos, pritaikytos atskleisti tavo autentišką moteriškumą, švelnumą ir galią. Vakaro metu kuriame tarpusavio bendrystę, pasitikėjimą ir saugią erdvę pažeidžiamumui bei augimui.

- Grupinė meditacija / kvėpavimo pratimai / judesio / širdies atvėrimo praktikos, susijungimui su savimi ir grupe, kad į ryšį galėtume įeiti atsipalaidavusios, autentiškos
- Speeddating bendravimas poromis
- Moterų tarpusavio ryšio kūrimo dirbtuvės, dar gilesnio ryšio su pašnekovėmis užmezgimas
- Jauki privati studija TIK MUMS
- Pasidalinimo ratas
- Renginiui pasibaigus dalyvės, pažymėjusios viena kitai “Taip”, el. paštu gaus viena kitos kontaktus ateities draugystei vystyti

AMŽIAUS GRUPĖ - tokios nėra. Kviečiame VISAS moteris, kurios nori pažinti. Visai nesvarbu, ar tau 25 ar 55, tikime, kad sielų draugystei amžius ribų neturi! Esame sutikę moterį, kuri labai gražiai pasakė - I’m 42 years young!

Renginį ir praktikas ves Vakarė Baltauskaitė - aktorė, išraiškos per judesį ir laisvą šokį, meditacijos ir ryšio dirbtuvių vedlė, tantros, ajurvedos ir reiki praktikė, nusprendusi dalintis žiniomis šiose srityse.

Plačiau apie renginį skaitykite paspaudę nuorodas:
renginys KAUNE
renginys VILNIUJERenginys VYRAMS: vyrų bendrystėje

Sakoma, kad tikra draugystė - tik tarp vyrų. Ar sutinkate? Juk būtent vyrų draugų kompanijoje leidžiame sau jaustis ir būti taip, kaip iš tikrųjų norime, stipriname vienas kitą, drąsiname. O esant palaikančiam bendraminčių ratui lengviau išsikeliame tikslus ir juos pasiekiame, puoselėjame vyrišką energiją, išsigryniname vertybes, keliamės savivertę ir įgyjame pasitikėjimą savimi.

Šis renginys - vyrų tarpusavio pašnekesiams skirta erdvė.

 

 

SVEIKOS PAŽINTYS GAMTOJE (Healthy dating)

Griebiam pledukus, gaiviuosius gėrimus ir susitikime Kauno Santakos parke nuostabioms pažintims! Šio renginio metu ne tik bendrausime, bet ir žaisime, juokausime ir kartu kursime nuotaikingą bei patogią atmosferą. Bendromis veiklomis ir laisvu neįpareigojančiu vakaru skatinsime rasti kuo daugiau jums naudingų įvairiapusių kontaktų.
„Sveikos pažintys gamtoje“ – tai ryšių kūrimas sveikiau gyvenantiems, natūralūs pasimatymai pievoje su atvirais pokalbiais bei maloniais savęs ir kitų pažinimo žaidimais.

Renginys susideda iš 2 dalių: smagaus pažintinio žaidimo bei įdomių pokalbių, individualiai su kiekvienu asmenimi bendraujant po 5 min. Po renginio visi būsite tarpusavyje pažįstami, o esant abipusiam susidomėjimui, gausite vieni kitų kontaktus.

Renginio trukmė 1,5-2 val.

 

 

KONTAKTŲ renginys
Šio vakaro tikslas – naudingų kontaktų užmezgimas bei galimybė susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių! Kontaktų renginyje bendrausite, dalinsitės idėjomis ar patarimais, verslo patirtimi, perduosite vieni kitiems naudingą informaciją, užmegsite svarbius ryšius. Tačiau neatmetame galimybės, kad šiame renginyje taip pat galite sutikti sau artimą žmogų. Šiame renginyje amžiaus grupės NĖRA, tad sutiksite įvairaus amžiaus žmonių!

Kadangi šiuose renginiuose renkasi labai įvairūs žmonės tiek amžiumi, profesija ar hobiu, kalbantis su kiekvienu galima atrasti kažką reikalingo sau arba pasiūlyti ką nors prasmingo kitam asmeniui.
Galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, rasti naujų klientų ar darbuotojų? Užsiimate mėgstama veikla, hobiu ar vykdote projektą ir ieškote kolegų, bendaminčių? O gal pasijutote vienišas ir tiesiog norite su kuo nors pabendrauti, pabūti? Sudalyvaukite „Kontaktų renginyje“ - kiekvienas renginys ypatingas, pilnas spalvingų emocijų.

Renginio eiga: renginyje dalyvauja iki 15-20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas.
Bendraujama poromis, kiekvienam asmeniui turint ~4 minutes savo prisistatymui ar bendravimo temai išvystyti. Pagrindinis principas yra tas, kad VISI žmonės, esantys renginyje, tarpusavyje bendraus.
Renginio trukmė: 1,5 - 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

 

PASIMATYMAS ŠOKYJE - SPEEDDANCE
Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau sutikite - dažnai geriausiai sutaria tie, kurie turi kuo daugiau panašumų ir bendrų pomėgių. O beje, kaip geriau pažinsime vienas kitą, nei iš tikrųjų susiliečiant, pajuntant, kaip judate poroje, sužinant, ar jūs "tekate" kartu - kaip upė. Šokis ne tik atpalaiduoja, atlaisvina susikaupusias įtampos energijas, jis taip pat pradžiugina, įveda į partnerio ir savęs klausymosi būseną.

 

Pažinčių renginių organizatoriai ir Šokių akademija siūlo smagią naujieną - pasimatymą šokyje, kurio metu partnerį pažinsite dar artimiau! Pirmoje renginio dalyje Jūs bendrausite įprastai, po 4 minutes. Antrojoje dalyje turėsite galimybę pažinti vienas kitą artimiau - kartu besimokant paprastų šokio žingsnelių, judesyje, besikeičiant poromis. Šokio pamoką veda profesionalus šokių mokytojas.
DOVANA: renginio metu net 2 laimingieji laimės pamokas dviems su profesionalia mokytoja!
Renginio trukmė: 2 val./2 dalys: pažintys + šokių pamoka
 

 

 

SILENT DATE (Tylusis + įprastas) – pasimatymai be žodžių.
Argi ne įdomiau pažvelgti į žmogų be žodžių, patyrinėti, kaip jums pavyksta BŪTI tyloje kartu?
Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengė pirmuosius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti.


Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, mat nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam pasakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.
Pažinčių renginių Lietuvoje "Speedddating" organizatoriai patobulino "Tylųjį pasimatymą": pirmajame pažinčių rate dalyviai mėgausis vienas kito pažinimu tyloje arba kūno, gestų, šypsenos kalba ir bendraus po 2 minutes, o antrajame rate - 2 minutes bendraus įprastai.
Jei norite per pirmąjį pasimatymą pažinti žmogų iš jo buvimo, esybės - rekomenduojame išbandyti SILENT DATE - tylųjį pasimatymą. Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą dvigubai geriau. Gyvenimas per trumpas rutinai, išnaudokite visas galimybes!

 

 

"Speed Dating" rekomenduoja: PASIMATYMO TAISYKLĖS:
Vėl grįžote iš nepasisekusio pasimatymo? Niekas nesakė, kad eiti į pasimatymus ir rasti tinkamą partnerį lengva. Pirmi pasimatymai dažnai būna visai ne tokie, kokių norėtume, juos lydi netikėtumai. Antri pasimatymai dažniausiai jau geresni ir jei būna trečias, vadinasi, santykiai nenutrūks. Pirmiems pasimatymams rekomenduojame tinkamai pasiruošti ir susipažinti su svarbiausiomis pasimatymų taisyklėmis.

 

APIE MUS RAŠO

www.15min.lt 2022 10 09

www.delfi.lt 2022 10 08

LNK "Labas vakaras, Lietuva", 2021 09 30

kaunieciams.lt "Kauniečiai dalyvavo greituosiuose pasimatymuose. Kaip jiems sekėsi šįkart?"

kaunieciams.lt "Vieniši kauniečiai turės progą susirasti antrąją pusę"2020 01 30

kaunodiena.lt "Startavę Kaune Geitieji pasimatymai čia paminėjo savo dešimtmetį"

"Lietuvos ryto TV" šventinis žinių reportažas

Svetainė "Klaipeda.diena.lt", "Pažinčių renginiai jau ir Klaipėdoje", 2014 09 13

Svetainė vlmedicina.lt: "Greitieji pasimatymai: smagi pramoga ar bėgimas nuo savęs?"

Svetainė Delfi.lt

Radijo stotis "Geras FM" interviu apie "Speed Dating", 2010 kovas.

  


Tiems, kurie sutiko savo antrąją pusę Speeddating renginių metu, dovanojame:
50 proc. nuolaidą vestuvių organizvimo paslaugoms!
Jūsų šventę organizuos profesionali renginių organizavimo įmonė "XXI a. Renginiai"